קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

פינגר פוד - קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

פינגר פוד

הבית / פינגר פוד
פינגר פוד – הדרך הקלה לאירוע קלאסי

אם אתם מארגנים אירוע קלאסי, אלגנטי וכזה שרובו מתרחש בעמידה או בישיבה על כסאות גבוהים , כמו למשל: כנסים, השקות, או כל אירוע פרקטי, חברתי עסק, חשוב שתדעו כי התאמת תפריט "פינגר פוד" יהיה מושלם עבור האירוע שלכם!
אבל מה זה פינגר פוד? וכיצד בוחרים תפריט מושלם לאירוע? המומחים הקולינאריים של וודינג קלאב – שירותי קייטרינג לאירועים עונים:
תכנון אירוע מכל סוג בין אם מדובר באירוע משפחתי עסקי או חברתי הינו משימה לא קלה שיש לבחור בה ספקים ונותני שירות כמו מוזיקאים, צלמים, תקליטנים, מעצבים כמו גם שיש לשים את הדגש על בחירת קייטרינג נכון לאירועים.
אחת הבחירות שרבים עושים בכל הנוגע לכיבוד ולמנות שיוגשו באירוע, קשורה כמובן לאופי האירוע, סוג האורחים והתקציב הנתון. בשל כך חשוב להכיר את צורת ההגשה הכוללת פינג פוד – הלוא הוא כיבוד המוגש במנות קטנות כמו סושי, סנדוויצ'ונים, ירקות חתוכים, מאפים, קישים קטנים, טורטיות ועוד כאשר את האוכל ניתן לאכול בביס אחד, בעזרת האצבעות, בישיבה או בעמידה.
לאילו אירועים מתאים פינגר פוד?
פינגר פוד מתאים לשלל אירועים קלילים וכאלה ששמים דגש על תוכן האירוע כמו: הצגות, פתיחות של בתי עסק או מוסדות, להשקות מוצר או עסק, הם מתאימים לאירועי הרמות כוסית, אירועי חברה, בריתות, בר מצווה או בת מצווה, תוך שפינגר פוד מתאים גם כאלמנט משלים לתפריט חתונות ואירועים גדולים.
וודינג קלאב- צבעוניות ומגוון!
חברת הקייטרינג וודינג קלאב שמה את הדגש על התאמת תפריט פינג פוד מושלם לאירוע שלכם, כאשר אנו יכולים להתאים עבורכם שלל מנות בשריות, חלביות טבעוניות ומעניינות. הצוות שלנו יסייע לכם להתאים את המנות הצבעוניות הטריות והעשירות שיוגשו האירוע שלכם תוך בחירה וסיוע קולינארי צמוד!

אנו מציעים ללקוחות שלנו:
  • אוכל טרי טעים ואיכותי
  • מגוון ומקוריות.
  • הקשבה והתאמה אישית.
  • עמידה בזמנים.
  • אספקת כלל הציוד הדרוש להגשת הכיבוד והאוכל והמשקאות באירוע.
  • צוות מנצח.

ייעוץ טוב ונכון לבחירת תפריט!

על מנת להזמין את התפריט הנבחר משלל התפריטים שלנו, או כדי להתייעץ לגבי התאמת התפריט המושלם, צרו קשר עכשיו:
בחר תפריט לפי בחירתך
( 6 סוגים לבחירה )
פרטי המזמין
התקשר עכשיו