קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג בשרי כשר בירושלים, קייטרינג לאירועים | וודינג קלאב

קייטרינג בשרי בירושלים

הבית / קייטרינג בשרי כשר בירושלים

קייטרינג בשרי כשר בירושלים – למה צריך לשים לב?

קייטרינג בשרי בירושלים כשר

אם אתם מתכננים אירוע מכל סוג בעיר ירושלים המדהימה, אתם בוודאי רוצים שהוא יהיה האירוע האיכותי ביותר כזה שהאורחים יתפעלו ממנו, כמו גם שהוא יהיה מספק מבחינת האוכל שיוגש בו, התכנית האומנותית, התכנים שבו כמו גם המיקום העיצוב והאווירה באירוע.

בירושלים נחגגים בכל יום מאות אירועים ביניהם: חתונות, בר או בת מצווה בריתות ועוד, כאשר בשל כך ישנן שלל חברות קייטרינג המציעות את השירותים שלהן לאירועים תוך שרובן מציעות קייטרינג כשר.

אבל כיצד בין מבחר הספקים וחברות הקייטרינג ניתן למצוא קייטרינג בשרי כשר וגם איכותי? אלה הדגשים שחשוב שתשימו אליהם לב:

תעודת כשרות מתאימה – שימו לב כי אתם לקייטרינג ישנה תעודת כשרות מתאימה וכזאת שתספק את האורחים שלכם. כיום ישנן כמה סוגי כשרויות לבשר כמו כשרות בד"ץ , מהדרין, כשרות רגילה ועוד בזמן שכל אחת מתאימה לזרם אחר של אדיקות דתית. לכן חשוב לברר לפני שאתם בוחרים את הקייטרינג לאירוע שלכם איזו כשרות אתם חייבים שתהיה לכם.

איכות – כאשר מדובר בקייטרינג בשרי האיכות חייבת להיות מעל הכל! בשר שאינו טרי, בשר קפוא שהופשר, כמו גם שימוש בחומרים נחותים: תעיב מאד על נראות המנה כמו גם על הטעם שלה ולכן חשוב לוודא כי האוכל שיוגש מחברת הקייטרינג יהיה איכותי במיוחד.

גיוון – שימו לב כי המאכלים שמוצעים לכם מהחברה מספקת קייטרינג בשרי כשר בירושלים יהיו מגוונים וכי יהיה ניתן לבחור מכמה וכמה אופציות של מנות. בנוסף חשוב לבחור חברה שיכולה להציג לכם גם מספר מנות צמחוניות וטבעוניות וזאת כדי שאורחים שאינם אוכלים בשר ומוצרים מן החי לא יישארו רעבים.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין חברות הקייטרינג השונות ובחרו את החברה שיכולה להתאים את התפריט לתקציב שלכם. ביצוע של השוואת מחירים מתאפשר היום בקלות וזאת בשל היכולת לקבל הצעות מחיר דרך האינטרנט או דרך הטלפון בקלות.

שירות והמלצות – לבסוף יש לבחור חברת קייטרינג בשרי כשר בירושלים שקיבלתם אודותיה המלצות והיא ידועה ככזאת שמאפשרת שירות טוב, מהיר, יעיל ומקצועי כמו גם שהיא חברה המספקת את כל מה שדרוש להגשת האוכל תוך שהחברה מגישה אוכל טרי, חם ואיכותי.

 

אנו מציעים ללקוחות שלנו:
  • אוכל טרי טעים ואיכותי
  • מגוון ומקוריות.
  • הקשבה והתאמה אישית.
  • עמידה בזמנים.
  • אספקת כלל הציוד הדרוש להגשת הכיבוד והאוכל והמשקאות באירוע.
  • צוות מנצח.

ייעוץ טוב ונכון לבחירת תפריט!

על מנת להזמין את התפריט הנבחר משלל התפריטים שלנו, או כדי להתייעץ לגבי התאמת התפריט המושלם, צרו קשר עכשיו:
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג

תפריט

סלטים – ( 8 סוגים לבחירה )
מנת ביניים (1 לבחירה)
מנה עיקרית – ( 3 לבחירה )
תוספות חמות – ( 3 סוגים לבחירה )
פרטי המזמין
התקשר עכשיו