קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לאירועים עסקיים - קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לאירועים עסקיים

הבית / קייטרינג לאירועים עסקיים
קייטרינג לאירועים עסקיים – פוגעים בול במטרה!

כאשר אתם מתכננים אירוע עסקי מכל סוג, בזמן שאתם רוצים לשדר מקצועיות, נדיבות ולעורר עניין באמצעות ארגון אירוע מכל סוג, חשוב לבחור רק באנשי המקצוע המומחים בתחום על מנת שתוכלו להפיק אירוע נכון ועשוי בצורה טובה.
כיום רבים מבעלי העסקים אשר רוצים להפיק אירוע מוצלח, בין מדובר באירועי השקה, בהצגת מיצגים, אירועי חברה, עד אירועים עסקיים שנועדו לחשוף מוצר או לגבש עובדים יחדיו.
בשל כך רבים ראשי הארגונים, החברות ובעלי העסקים אשר מחפשים את התפריט המושלם שיהווה החלק המשלים לאירוע מוקפד אותו הם מתכננים.
בשל כך אנו בוודינג קלאב מציעים שירות קייטרינג לעסקים , כאשר אנו חווים בכל אירוע את הרצון לספק מענה מושלם!
התפריטים העסקיים שלנו, נבנו במחשבה יתרה תוך התאמה לאירועים, עסקיים, כאשר בין שלל התפריטים תפגשו בתפריט פינגר פוד, מגשי אירוח, ארוחות של 3 מנות, קינוחים, משקאות דוכני אוכל ושלל סוגי הגשה, בזמן שתוכלו תמיד לקבל סיוע מקצועי בבחירת התפריט המנצח שיפגע 'בול' בחזון שלכם.
אז למי הקייטרינג שלנו מתאים?
אם אתם מנהלי תרבות, בעלי עסקים וארגונים, מנהלי משאבים וכוח אדם, או בעלי עסקים, חברות וארגונים ואתם רוצים לתכנן ולהפיק אירוע נכון, מותאם לתקציב הנתון, שיקדם מטרה מכל סוג – אנחנו כאן עבורכם!

מדוע לבחור בנו?
וודינג קלאב הפך למוסד בכל הנוגע לאספקת אוכל לאירועים, כמו שהוא גם חלק בלתי נפרד מתחום ההפקות וקיום של אירועים מוצלחים.
לנו באמצעות ניסיון, צוות מקצועי, אנשי קולינארי מומחים ושלל אנשי מקצוע, יש את היכולת להעניק לכם שירות מושלם שבו תפריט מנצח, ציוד להפעלת מערך הקולינריה באירוע, כמו גם שלנו צוות מקצועי ואיכותי.
אנו בוודינג קלאב נלווה את האירוע שלכם לאורך כל הדרך, נסייע לכם לבחור תפריט, נקנה לכם עצות בעיצוב חלל האירוע, כמו גם ליווי בהפקת אירוע קולינארי מוצלח, כאשר את האירוע ילווה אוכל איכותי, טרי , צבעוני מגוון וחשוב מכל – אלגנטי, טעים ומפתיע!

שירותי הקייטרינג שלנו מתאמים לשלל אירועים:
  • הרמות כוסית
  • השקות מוצר
  • כנסים
  • מסיבות חברה
  • אירועי עובדים
  • ימי גיבוש
  • הרצאות
  • שלל הפקות אירועים

ייעוץ טוב ונכון לבחירת תפריט!

מתבלטים בין דוכני אוכל לארוחת שלוש מנות? לא יודעים כיצד אפשר להגיש אוכל בצורה מקורית? אנו כאן כדי לייעץ, לבצע התאמה ולהפוך את האירוע העסקי שלכם למושלם! 073-758-4009 – אנו כאן עבורכם.
בחר תפריט לפי בחירתך
סלטים – ( 5 סוגים לבחירה )
עמדות פרונטליות – ( לבחירה 2 עמדות )
הפלטות שלנו...– ( 2 לבחירה )
קינוחים – ( 1 לבחירה )
פרטי המזמין
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג
לשבע ברכות
קייטרינג
בר מצווה
קייטרינג
בריתות
התקשר עכשיו