קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לאירועים קטנים - קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לאירועים קטנים

הבית / קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים בירושלים – מה מזמינים ואיך מארגנים שבת חתן?

ארגון אירוע קטן – 4 טיפים להצלחה!

אירועים קטנים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד וזאת בשל העבודה שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים לחגוג את הרגעים השמחים בחייהם עם האנשים הקרובים להם ולאו דווקא עם השכנה של ההורים מהבניין, או עם אנשים זרים שהם לא מכירים.

בעבר, אירועים גדולים וגרנדיוזיים היו סמל להצלחה מרובה ולעושר, אך כיום ככל שהאירוע אינטימי יותר: הוא הופך קלאסי, מדויק יותר מבחינת האלמנטים שלו, אישי ואף יוקרתי יותר.

אבל למה צריך לשים לב כאשר מארגנים אירוע קטן? הנה 4 טיפים להצלחת האירוע:

רשימת מוזמנים – הכינו רשימת מוזמנים לאירוע שלכם ונסו להבין מי אתם רוצים שינכח באירוע, נסו להבין מי יגיע באמת לאירוע שלכם כמו גם את מי אפשר לסנן ולהוציא מהרשימה .אירועים קטנים כשמם כן הם, והם נועדו לסנן את כמות האורחים ולבחור בדיוק את האנשים שאתם רוצים לבלות במחיצתם את היום המאושר בחייכם.

בחירת לוקיישן – כעת יש לבחור את הלוקיישן המתאים ביותר לאירוע שלכם. שימו לב כי אתם מוצאים חלל אירועים קטנים, כמו גם מיקום מדהים ויוצא דופן כדוגמת כרם פורח, חצר כפרית מדהימה, מרפסת גדולה לאירועים קטנים ואורבאניים, ועוד. כיום ישנם שלל חללים לאירועים קטנים שיקנו לכם בדיוק את האווירה שאתם מחפשים.

עיצוב ואווירה – חשוב שבאירוע קטן תהיה אווירה נעימה ואינטימית תוך הקפדה על דרכי העיצוב. שימו לב כי כיום אפשר לעצב לבד את האירוע באמצעות הנחת פרחי שדה באגרטלים על גבי השולחנות, הנחה של מוטיבים כמו צדפים וקונכיות על שולחנות באירוע שמתקיים בחוף הים, כמו גם הנחת עציצים על גבי שולחנות לאירוע כפרי. נסו לבדוק כיצד אתם יכולים לעצב בקלות את האירוע שלכם.

בחירת האוכל – שימו לב כי אתם בוחרים את הכיבוד והאוכל המתאים לאירוע שלכם כאשר באירוע קטן ישנו דגש על בחירת אוכל איכותי. בשל כך יש לבחור קייטרינג לאירועים קטנים בירושלים כאשר חברות טובות המספקות שירות קייטרינג לאירועים קטנים בירושלים יכולות לספק לכם תפריט צבעוני, מגוון ואיכותי לאירוע שלכם. בחרו כאלה שקיבלתם אודותיהן המלצות ואל תשכחו לגשת לטעימות של המנות שהחברה מציעה לפני האירוע שלכם.

לסיכום, אירוע קטן אינו קל יותר לתכנון מאירוע גדול, ולכן חשוב כבר עכשיו להתחיל לבצע את כל הפעולות שיסייעו לכם להקנות לאורחים שלכם מסיבה שהם לא ישכחו למשך שנים ארוכות!

אנו מציעים ללקוחות שלנו:
  • אוכל טרי טעים ואיכותי
  • מגוון ומקוריות.
  • הקשבה והתאמה אישית.
  • עמידה בזמנים.
  • אספקת כלל הציוד הדרוש להגשת הכיבוד והאוכל והמשקאות באירוע.
  • צוות מנצח.

ייעוץ טוב ונכון לבחירת תפריט!

על מנת להזמין את התפריט הנבחר משלל התפריטים שלנו, או כדי להתייעץ לגבי התאמת התפריט המושלם, צרו קשר עכשיו:
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג
שבת חתן- סעודת ליל שבת
סלטים – ( 8 סוגים לבחירה )
מנת ביניים (1 לבחירה)
מנה עיקרית – ( 3 לבחירה )
תוספות חמות – ( 3 סוגים לבחירה )
פרטי המזמין
התקשר עכשיו