קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לשבת חתן - קייטרנג בירושלים וודינג קלאב CateringWc

קייטרינג לשבת חתן

הבית / קייטרינג לשבת חתן
קייטרינג לשבת חתן – מה מזמינים ואיך מארגנים שבת חתן?

אם יש לכם אירוע משמש כמו בר מצווה או חתונה וכעת אתם מתכננים שבת חתן בכל מקום בארץ – אתם בוודאי יודעים כי אוכל הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע, בעיקר שמדובר בשבת חתן שנמשכת בדרך כלל סוף שבוע שלם בו אנו מבלים עם החוגגים, החברים ועם כל המשפחה.
שבת חתן הוא אירוע משמח, ולכן רבים רוצים לארגן שבת יוצאת מן הכלל אליה יגיעו כלל בני המשפחה והחברים ובכך יזכו למצוות ברכות ולבילוי עם בעלי השמחה.
שבת חתן – כיצד מארגנים?
על מנת לארגן את שבת החתן בצורה הטובה ביותר, חשוב בראשית לנסות לקבוע את תאריך האירוע גם לפי היכולת של בני המשפחה הקרובים להגיע אל שבת החתן, כמו גם לפי התקציב שלכם והאזור שבו אתם רוצים לארגן את השבת חתן.
כאשר אתם מארגנים את שבת החתן שימו לב כי היא מתרחשת כמה שיותר צמוד לתאריך שבה נערכה השמחה אשר בזכותה התקיימה השבת, כמו למשל תאריך החתונה, בר המצווה, הברית או כל אירוע אחר.
בחרו מקום מרכזי שבו תוכלו לקיים את השבת כמו בית מלון, צימרים, בית גדול באזור המרכז ועוד ושימו לב כי אתם מזמינים או מספקים מספר נכון של חדרים המתאים לכל בני המשפחה. בנוסף חשוב לבחור קייטרינג טוב לשבת חתן אשר באמצעותו תוכלו לדאוג לאוכל בכל סוף השבוע.
שימו לב כי החברה המספקת את שירותי הקייטרינג מספקת אוכל כשר ולפי ההשגחה המוסכמת על כלל החוגגים והמוזמנים לאירוע.
בחרו חברת קייטרינג איכותית! באמצעות שכירת חברת קייטרינג אשר תספק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו לשבת חתן, תוכלו ללא מאמץ לארח את האנשים הקרובים לכם ולחגוג איתם שבת נפלאה שמחה וחגיגית!
מתכננים שבת חתן? – אוכל מזמינים רק עם הקייטרינג של וודינג קלאב!
הקייטרינג של חברת "וודינג קלאב" מותאם אישית לשבת חתן והוא יותאם על ידי המומחים שלנו לצרכים שלכם, לכמות האורחים ולתקציב שלכם. בואו לבנות תפריט טוב, משביע וכזה שיספק לכם אוכל טוב לכל שעות וימי השישי והשבת.

אנו מציעים ללקוחות שלנו:
  • אוכל טרי טעים ואיכותי
  • מגוון ומקוריות.
  • הקשבה והתאמה אישית.
  • עמידה בזמנים.
  • אספקת כלל הציוד הדרוש להגשת הכיבוד והאוכל והמשקאות באירוע.
  • צוות מנצח.

ייעוץ טוב ונכון לבחירת תפריט!

על מנת להזמין את התפריט הנבחר משלל התפריטים שלנו, או כדי להתייעץ לגבי התאמת התפריט המושלם, צרו קשר עכשיו:
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג
שבת חתן- סעודת ליל שבת
סלטים – ( 8 סוגים לבחירה )
מנת ביניים (1 לבחירה)
מנה עיקרית – ( 3 לבחירה )
תוספות חמות – ( 3 סוגים לבחירה )
פרטי המזמין
התקשר עכשיו